Skin Food univerzální krém od Weledy

Weleda Skin Food je naprosto perfektní multifunkční 100% certifikovaný přírodní krém. Já ho velice ráda používám na běžné obtíže, jako jsou suché ruce, tvrdé paty či popraskané rty.
Nosím ho stále v kabelce a je mým společníkem na cestách. Klasicky Skin Food je hutný krém, kterého stačí opravdu jenom malá kapka a udělá spoustu práce.

Jeho předností je i to, že se dá použít na suché konečky vlasů. Skutečně. Nebojte se a až si budete vtírat krém do rukou, konečky vlasů jemně proměte.

NOVÁ Skin Food péče pro krásnou pokožku.
Od hlavy až k patě.

Nově je v nabídce oblíbený Skin Food ve verzi ligth. Odlehčený krém. Musím říci, že za mě je lepší na promazávání rukou či k rozetření na větší plochu těla (lépe se roztírá). Dále si můžete vybrat Skin Food přímo na rty. Takže už žádné popraskané a suché rty. Skin s nimi fakt zatočí :-)

A v neposlední řadě Skin Food tělové mléko. ... vyhovuje hlavně suché pokožce. DOPORUČUJI aplikovat po sprše či koupeli na ještě trochu vlhké tělo. Lehce se roztírá a rychle se vstřebává.

A nádherně voní :-))) tedy všechny Skin Food krémy krásně voní. Je to přeci Weleda. Tak neváhejte s nákupem.

Plus

  • vyhrají nad suchou a popraskanou pokožkou
  • krásně voní
  • lehce se roztírají a rychle se vstřebávají
  • rychlá záchrana a velmi univerzální použití
  • přírodní kosmetika, netestována na zvířatech, certifikace NATRUE - záruka nákupu skutečně přírodního produktu

Mínus

  • tak tady asi žádný nemám...

Sama krémy používám a jsem opravdu moc spokojená. Můžu je jenom doporučit. Pokud Vás odrazuje cena tak vězte, že při správném použití Vám vydrží opravdu dlouho. Stačí ho skutečně malinko a i tak je ho moc...

Celou řadů univerzálních krémů Skin Food od Weledy si můžete koupit zde... 

Potřebujete poradit více? Nebojte se nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme a poradíme s výběrem.