Zdravá láhev

Zdravá lahev® je registrovanou značkou, českého původu. Je to láhev ideální pro studené i teplé nápoje v několika variantách a mnoha krásných designech.

Zdravá lahev® je vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla, BPA, BPS a dalších toxické látek, které se z běžných lahví používáním uvolňují.

Proč si vybrat Zdravou lahev®? 

#ShowMore#

  • Zdravá lahev® nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Je snadné udržovat ji stále hygienicky čistou.
  • Můžete ji použít na všechny typy nápojů, studené, sladké, ochucené, barevné, ale i horké až do 100°C.
  • Splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami v rámci platné legislativy

Zdravá lahev® je ideální především pro děti a sportovně aktivní lidi. Skvěle slouží při každodenním používaní, pomáhá dodržovat pitný režim. Vybrat si můžete z mnoha lákavých a veselých barev a designu. Navíc můžete láhev doplnit o komponenty jako jsou náhradní zátky, kryty na láhev, anebo sítko, které zamezí vniknutí drobných kousků například ovoce do pítka.

  • Zdravou lahev® můžete snadno plnit a čistit díky širokému otvoru. Jednotlivé části víčka je možné rozebrat a vyčistit zvlášť. Zátku/pítko vyjměte silnějším tahem vzhůru. Pravidelně kontrolujte i těsnicí kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje. Láhev umývejte běžně ručně, nebo v myčce.
  • Lahve jsou velmi lehké, vejdou se do každého batohu nebo tašky a speciálních kapes batohů, nebo do držáků na kole. Lahve různých velikostí, vyberte si objem, který vám nejvíce vyhovuje 0,5L; 0,7L; 1L.
  • Při správné údržbě vám lahev vydrží mnoho let. Nezapomínejte lahev a části nechat po umytí vždy důkladně vyschnout.
  • Zdravá lahev® je plně recyklovatelná a ekologicky šetrná. Při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí.
  • Je vyrobena v České republice.

Nejprodávanější

Sítko k šejkru čiré
Zdravá lahev Šejkr sítko čiré
Skladem (2 ks)
ZDRAVALAHEV-039
 
49 Kč
1 položek celkem
Sítko k šejkru čiré
49 Kč

Praktické sítko do kterékoliv zdravé lahve.

ZDRAVALAHEV-039