Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Sonnentor Pepř barevný celý BIO 50g

Kód: SHOP-2255
BIO
84 Kč / ks 168 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné (1 ks)
Možnosti doručení
Barevný pepř je směs čtyř peprných chutí a vůní, která zpestří každý pokrm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kombinace různých druhů pepřů je velice chutnou a zajímavou záležitostí. Hodí se k dochucení všech možných pokrmů a čerstvě namletý má jedinečnou chuť. Chuť tohoto pepře v sobě snoubí všechny peprné odstíny a vůně je též jedinečná.
Barevný pepř vylepší každé těstoviny, rýži nebo rybu.
Skvěle také ozvláštní chuť čerstvé zeleniny.

Použití

Barevný pepř je vynikající do těstovin, k rybám nebo rýžovým pokrmům.

Složení, specifikace a alergeny 

Složení:
pepř černý*, pepř bílý*, pepř růžový*, pepř zelený*.
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Specifikace výrobku:
4 druhy pepře

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření
? BIO: Ano
Přirozeně bezlepku: Ano
Bez éček: Ano
Sůl: Ne
Vegan: Ano
Obal: Papírová krabička s průhledem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)