Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Sonnentor Biorarášci Ovocní medvídci - želé s ovocnou příchutí BIO 100g

Kód: SHOP-00971
BIO
64 Kč / ks 64 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné (8 ks)
Možnosti doručení

Klasičtí gumoví medvídci bez chemických barviv a chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovocné gumové medvídky od Sonnentoru si zamilují děti i dospělý. Bonbóny jsou ochuceny i barveny pouze přírodními látkami té nejvyšší kvality - kvality bio.

Obsahují želatinu, proto nejsou vhodné pro vegany!

Vyzkoušejte všechny gumové medvídky Sonnentor.

Proč si vybrat medvídky od Sonnentoru

  • ochuceny pouze přírodními látkami
  • barveny přírodními barvivy
  • neobsahují éčka ani jiné umělé látky
  • kvalita bio
  • skvěle chutnají :)

Složení, specifikace a alergeny 

Složení:
glukózový sirup*, cukr*, želatina*, ovocný koncentrát° z: jablek*, bezinek*, černého rybízu* a malin*; kyselina: kyselina citronová; přírodní aromata, přírodní citronové aroma, přírodní kurkumové aroma*, extrakt z řas* (Spirulina platensis), leštící látka: karnaubský vosk*
° Odpovídá 8 % celkově přidaných ovocných šťáv
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Specifikace výrobku:
Želé s ovocnou příchutí

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 1 432 kJ / 337 kcal

Tuky:0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny:0,2 g
Sacharidy:78,0 g
z toho cukry:59,0 g
Bílkoviny:4,8 g
Sůl:0,00 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Bonbóny
? BIO: Ano
Přirozeně bezlepku: Ano
Bez éček: Ano
Bez laktózy: Ano
Bez palm. oleje: Ano
Bez přid. cukru: Ne
Vegan: Ne
Obal: Sáček s průhledem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)