Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Sonnentor Na kutě Biorarášci BIO 28,8g

Kód: SHOP-25451
BIO
84 Kč / ks 291,50 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné (3 ks)
Možnosti doručení

Bylinná směs, která vaše rarášky pomůže přenést do říše snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná směs ideální na přípravu večerního čaje. Nabídněte svým dětem po náročném dnu plném objevování a her čaj z pohodových bylinek. Spolu s pohádkovou knížkou nastolí klid a děti připraví ke spánku, který je potřebný pro obnovení sil na nové lumpárny.

Bylinný čaj Na kutě je vhodný pro děti od 9 měsíců, ale chutnat bude i rodičům.
Balen je v papírové krabičce s roztomilým přebalem. Každý sáček má ještě svůj papírový pytlíček a nemá kovovou sponku.
V krabičce najdete 18 sáčků.

Vyzkoušejte i další oblíbené čaje řady BIORARÁŠCI.

Návod k přípravě

Sáček zalijte 200ml horké vody a nechte 5 - 10 minut louhovat. Nechte zchladnout na příjemnou teplotu.

Složení, specifikace a alergeny 

Složení:
meduňka*, ostružina list*, černý bez květ*, mateřídouška*, heřmánek*, ostružiník*, chrpa květ*, levandule*
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Specifikace výrobku:
Bylinná směs bio

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Příprava: 5 - 10 minut
? BIO: Ano
Přirozeně bezlepku: Ano
Bez éček: Ano
Bez přid. cukru: Ano
Vegan: Ano
Obal: papírová krabička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)