Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Sonnentor London Bus Černé čaje BIO 3ks

Kód: V1SHOP-02982
Novinka BIO
319 Kč / ks
Momentálně nedostupné (1 ks)
Možnosti doručení

Originální dárkový box se třemi černými čaji - Darjeeling, Rozkošná Mary Grey a Assam.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasné dárkové balení tří druhů porcovaných černých čajů. Jemný Darjeeling, Mary Grey s červeným pomerančem a silný Assam. Ideální dárek pro milovníky černých čajů.

Dárková krabička ve tvaru londýnského autobusu Doubledecker, veze jen vybranou společnost - poznáte všechny slavné postavy?

Čaj Darjeeling - Pro tento čaj je typická jeho květinová a jemná chuť. Nálev je světlý

Čaj Mary Grey - Černý čaj ochucený červeným pomerančem. Nálev je středně silný, s temně medovou barvou

Čaj Assam - Čaj je velmi silné a plné chuti. Nálev má krásnou tmavou barvu. Je vhodný i na přípravu tzv. anglického čaje - s mlékem a cukrem.

Použitý čajový sáček neobsahuje kovovou sponku a je zcela kompostovatelný.
V každé krabičce najdete 18 jednotlivě balených sáčků.

Příprava

Čajový sáček vložíme do šálku o objemu 250ml a přelijeme vroucí vodou. Necháme louhovat 2-4 minuty.
Obsahuje kofein.

Složení, specifikace a alergeny 

Složení:
Černý čaj Darjeeling*,
Mary Grey - Černý čaj* 93%, červený pomeranč* 4%, citrónová kůra*, éterický olej* (pomeranč).
Černý čaj Assam*.
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Specifikace výrobku:
Černé čaje

Doplňkové parametry

Kategorie: Černé čaje
Příprava: 2-4 minuty
? BIO: Ano
Přirozeně bezlepku: Ano
Bez éček: Ano
Bez přid. cukru: Ano
Vegan: Ano
Obal: Papírová krabička dárková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)