Sonnentor Adventní kalendář BIO 37,5g (24 n.s.)

Kód: SHOP-02636
134 Kč / ks 446,20 Kč / 100 g
Skladem (33 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
Možnosti doručení

24 různých druhů biočajů - na každý den jiný čajík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace chutí i vůní v jedné malé rozkládací krabičce. Originální dárek pro Adventní čas, který potěší a zahřeje. Balení obsahuje 24 různých čajů, bylinných i ovocných, černý i zelený. Na přebalu jednotlivých čajů nejdete vždy jinou originální básničku.

Volbou tohoto kalendáře vybíráte prvotřídní bio kvalitu, originální bylinné receptury a úctu k ruční práci.

Příprava

Čajový sáček přelijte cca 250ml vroucí vody a nechte louhovat. Čas přizpůsobte druhu čaje.

Bylinný, kořeněný a ovocný čaj: 5-10 min.
Zelený a černý čaj: 2-3 min.

Složení, specifikace a alergeny 

Složení:
viz odkazy jednotlivých čajů
Specifikace výrobku:
Bylinné ovocné a kořeněné čaje, Zelené a bílé čaje, Černé čaje.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Příprava: 2 - 10 minut
? BIO: Ano
Přirozeně bezlepku: Ano
Bez éček: Ano
Bez přid. cukru: Ano
Vegan: Ano
Obal: papírová krabička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)