Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

ORGANYC Dámské vložky s křidélky BIO 10ks

Kód: BONA-946227
BIO
Značka: Corman S.p.A.
141 Kč / ks
Momentálně nedostupné (1 ks)
Možnosti doručení
Denní vložky s křidélky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženská pokožka je mimořádně citlivá, proto může během menstruace trpět podrážděním a svěděním. Takový stav většinou znamená, že používáte vložky, které brání pokožce dýchat. Citlivá pokožka si říká o citlivé ošetření a má silnou potřebu dýchat. Konvenční hygienické výrobky jsou vyrobeny z plastu a syntetických látek, které ovlivňují prodyšnost a nedovolí pokožce přirozeně dýchat. Bio hygienické vložky Organyc pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže.

Dámské vložky s křidélky jsou vhodné při každodenní ochraně.


Dobrý důvod, proč si vybrat biologické, které jsou zdravější pro Vás i životní prostředí.

Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. U vložek Organyc je biologická bavlna použita uvnitř i vně.
·Jsou certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION
·Bez parfemace, kovu, plastu
·Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný

Složení:
100% z bio bavlny, 100% rozložitelné a kompostovatelné. Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: