Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Naši ambasadoři

Představujeme vám naše ambasadory.


✔️Lidé, kteří jsou spojení s naší prodejnou zdravé výživy Naturálek. 
✔️Lidé, kteří souzní s naší myšlenkou zdravě jíst a zdravě žít. 
✔️Lidé, kteří nečekají na zázrak zdraví, ale aktivně na sobě pracují, svou energii směřují ke zdravému jídlu, potraviny a suroviny si pečlivě vybírají, dbají na kvalitu produktů, čtou etikety, dávají si pozor co jí, zkouší nové věci, testují, co jim dělá dobře a zdravé suroviny používají pravidelně. 
✔️Lidé, kteří sportují, chodí ven a prostě se snaží fungovat dobře a v souladu se svým tělem, přírodou a okolím.

Naši ambasadoři, které sledujete například na sítích, společně s námi, mají za úkol testovat a zkoušet různé zdravé produkty z našeho sortimentu a předávat vám své zkušenosti a svou zpětnou vazbu. 

Nebojte se jich ptát, stejně jako nás, na vše co vás k produktům zajímá. 

 

Domča a její značka DomiFit

Lektor zdravého a funkčního pohybu

Domca_domifit2 (1)

Domča je lektorem zdravého a funkčního pohybu. Inspiruje lidi (nejen) k pohybu a učí je lépe se hýbat pro spokojený život bez bolesti. Domča se snaží svým nakažlivým optimistickým nadšením vést k pohybu a zdravému životu především v rámci prevence. Je přímo vzorem zdravého života :-) miluje sport, pohyb venku, chůzi, hory, ale také dobré a zdravé jídlo a kávu. 

Naprosto souzníme s jejím mottem: „Spojení funkčního pohybu, pohybu venku a zdravého jídla, je prostě nejvíc a je na čase vzít svoje zdraví do vlastních rukou“.

Můžete ji sledovat na jejím instagramu _domifit_. Bližší informace o jejich službách najdete na webu www.domifit.cz. Pohybu zdar !