Tierra Verde Lufa přírodní - oválná malá (13,5x9cm)

Kód: TIERRA-11127
55 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Na tělo i úklid. Univerzální přírodní lufa s jemnými vlákny. S praktickým ouškem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lufu využijete při péči o tělo – báječně prokrvuje a masíruje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje ucpané póry. Kromě toho vám pomůže s úklidem, zejména obtížně přístupných míst. Lufa je bez chemického ošetření, jednoduše kompostovatelná.

Tato lufa je vyrobena z egyptské rostliny Lufa cylindrica, nazývané též lufa válcovitá či egyptská. 

Čím je egyptská lufa výjimečná?

Lufa z Egyptahustá, pružná, jemná a porézní vlákna, proto je jako stvořená pro péči o pokožku a pleť (masáže, peeling, saunování). Běžně je k dostání levnější asijská lufa, která nemá natolik pevná vlákna, hůře odolává vodě a není tak příjemná při kontaktu s kůží.

Použití

Suchá lufa je pevná a drsná, po namočení do teplé vody ale rychle změkne a zvětší svůj objem. Díky této proměně je báječná na masáž namožených svalů. Používá se k odstranění ztvrdlé kůže na patách a loktech, ale i jako přírodní alternativa plastových houbiček či drátěnek (mytí nádobí; čištění dřezu, kuchyňské linky, umyvadel a van). Vyzkoušejte v kombinaci s Citronovým gelem na vodní kámen a Čistícím pískem.

Jak se o lufu starat

Po každém užití lufu důkladně propláchněte čistou horkou vodou a nechte proschnout. Lufu skladujte v suchu (pozor na vysokou vlhkost vzduchu hlavně v koupelnách, hrozí hniloba).

Lufu pravidelně čistěte horkou vodou, zabráníte tak množení nežádoucích mikroorganismů. Vlákna lufy se používáním postupně rozpadají, zbytek je snadno kompostovatelný.  Při správné péči vám bude sloužit řadu měsíců. 

Složení

100% egyptská lufa, provázek ze 100% bavlny. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: