Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Tierra Verde Lufa přírodní - drsná (7cm)

Kód: TIERRA-11126
79,90 Kč / ks
Momentálně nedostupné (2 ks)
Možnosti doručení

Na tělo i do kuchyně. Bez chemického ošetření a barviv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lufu využijete při péči o tělo – báječně prokrvuje a masíruje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje ucpané póry. Kromě toho vám pomůže s úklidem. Lufa je bez chemického ošetření, jednoduše kompostovatelná.

Tato lufa je vyrobena z egyptské rostliny Lufa cylindrica, nazývané též lufa válcovitá či egyptská. 

Čím je egyptská lufa výjimečná?

Lufa z Egyptahustá, pružná, jemná a porézní vlákna, proto je jako stvořená pro péči o pokožku a pleť (masáže, peeling, saunování). Běžně je k dostání levnější asijská lufa, která nemá natolik pevná vlákna, hůře odolává vodě a není tak příjemná při kontaktu s kůží.

Použití

Suchá lufa je pevná a drsná, po namočení do teplé vody ale rychle změkne a zvětší svůj objem. Používá se k odstranění ztvrdlé kůže na patách a loktech, ale i jako přírodní alternativa plastových houbiček či drátěnek (mytí nádobí; čištění dřezu, kuchyňské linky, umyvadel a van). Vyzkoušejte v kombinaci s Citronovým gelem na vodní kámen a Čistícím pískem.

Jak se o lufu starat

Po každém užití lufu důkladně propláchněte čistou horkou vodou a nechte proschnout. Lufu skladujte v suchu (pozor na vysokou vlhkost vzduchu hlavně v koupelnách, hrozí hniloba).

Lufu pravidelně čistěte horkou vodou, zabráníte tak množení nežádoucích mikroorganismů. Vlákna lufy se používáním postupně rozpadají, zbytek je snadno kompostovatelný.  Při správné péči vám bude sloužit řadu měsíců. 

Složení

100% egyptská lufa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: