Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Limitovaná edice Pro tebe, mami BIO 54g

Kód: SHOP-331592
BIO
85 Kč / ks 157,40 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné (7 ks)
Možnosti doručení
Limitovaná edice pro maminky, zvolte jako poděkování ovocný čaj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připomeňte mamince, že ji máte rádi. Potěšte ji lahodným čajem v nádherném přebalu. Ona si pak vzpomene na Vás pokaždé, když si čaj připraví. Malý dárek, který udělá velkou radost. A na zadní straně najdete krátkou básničku.

Návod k přípravě:
Sáček zalijte 250ml vroucí vody a nechte 5-10 minut luhovat.

Složení:
šípek*, ibišek*, pomerančová kůra*, jablka*, jahody sušené* 1%, přírodní aroma* (jahoda).
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SONNENTOR je dnes předním evropským zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Suroviny pro výrobu pocházení z přímé spolupráce s místními pěstiteli. Filozofie firmy je od samého začátku postavena na základech trvalé udržitelnosti a vysokém podílu ruční práce. Díky tomu mohla firma vytvořit přes 160 pracovním míst.

Ve výrobním areálu firmy v Čejkovicích na jižní Moravě je možné navštívit zajímavý turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR a zúčastnit se zážitkové exkurze ve výrobě čajů, která ročně přiláká několik desítek tisíc lidí.

SONNENTOR a jejich revoluce v obalech

Přebaly absolutně bez plastů- původní čajové přebaly byly vyráběny laminací papíru a tenké polypropylenové vrstvy, která zajistila částečnou bariéru a svařitelnost na strojích. Cílem, ale bylo najím materiál, který bude kompostovatelný (nebo recyklovatelný). Po řadě testování se nám jako nejvhodnější ukázala kombinace nenatíraného papíru a fólie NatureFlex, která disponuje nadstandardními bariérovými vlastnostmi. Je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů a certifikována dle normy pro domácí kompost.

Méně materiálu = méně odpadu - U přebalů jsme snížili gramáž použitého papíru na 50 g/m čtverečný. Původně jsme chtěli odlehčit ještě více, ale při nižší hmotnosti už přebaly ztrácely potřebné vlastnosti pro efektivní výrobu na strojích.
"nahé" čajové krabičky - Vybrali jsme papír který není natíraný kaolinem a upravili konstrukci krabičky , aby byla bytelnější. Pro potisk jsme použili kompostovatelné barvy. Krabičky tedy můžete hodit do kontejneru pro recyklaci nebo do domácího kompostu.

Životní cyklus obalů řešíme od začátku do konce - Materiály, které používáme, technologie jejich zpracování a optimalizace výrobních dávek na straně našich dodavatelů, to vše má obrovský dopad na to, kolik energie a materiálů bude pro vyrobení našeho obalu spotřebováno.

Vybíráme si partnery, kteří smýšlejí stejně - Je nám ctí, že naše prodejna Naturálek zdravá výživa je partnerskou prodejnou firmy SONNENTOR. Děkujeme za spolupráci :-)