Everest ayurveda VIDANGA 100g

Kód: EVEREST-0017
107 Kč / ks 107 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
12.5.2021

Dokonalá znalost a sběr bylin a koření je součástí každodenního života tisíců lidí žijících v horských oblastech. K výrobě himalájských čajů se používá více jak 60 druhů bylinek, které jsou nasbírány na rozlehlém himalájském pohoří. Rostliny se nejprve čistí, poté se zpracovávají různé části, jako květ, kořen, stonek či kůra, list a semena. Dále se drtí a melou na jemné části, aby se dosáhlo kvalitního a účinného výluhu bylinné směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento čaj ocení každý, kdo potřebuje pomocníka při redukční dietě. Při pravidelném užívání totiž napomáhá při snižování hmotnosti. Snižuje chuť k jídlu, hladinu cholesterolu v krvi a reguluje také zažívací proces. V neposlední řadě odbourává tukové buňky.

Příprava:
Jednu čajovou lžičku (cca 2 g) 3 – 5 minut povařte nebo zalijte 250 ml vroucí vody. Luhujte 10 minut.

Doporučená denní dávka:
3-4 šálky

Složení:
gymnema sylvestre, inula helenium, curcuma longa, terminalia arjuna

Více o firmě Everest Ayurveda s.r.o.  

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: