Everest ayurveda UDANA 100g

Kód: EVEREST-0014
107 Kč / ks 107 Kč / 100 g
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2021

Dokonalá znalost a sběr bylin a koření je součástí každodenního života tisíců lidí žijících v horských oblastech. K výrobě himalájských čajů se používá více jak 60 druhů bylinek, které jsou nasbírány na rozlehlém himalájském pohoří. Rostliny se nejprve čistí, poté se zpracovávají různé části, jako květ, kořen, stonek či kůra, list a semena. Dále se drtí a melou na jemné části, aby se dosáhlo kvalitního a účinného výluhu bylinné směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:
Cinnamomum zeylanicum - přispívá k povzbuzení fyzické kondice a obnově výkonnosti organismu
Zingiber officinale - udržuje normální tvůrčí energii při únavě, slabosti a vyčerpání
Pomáhá podpořit sílu vůle a cílevědomé úsilí
Piper nigrum - přispívá k uvolnění dýchacích cest

Kategorie:
slabost, vyčerpání, skleslost, ztráta energie, zadrhávání v řeči, dýchací cesty, rekonvalescence a regenerace

Tato tvrzení odpovídají Evropskému seznamu účinků byliny on hold 1924/2006 . Nařízení komise EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádět konkrétní účinky bylinných čajů a potravinových doplňků.


Příprava:
Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3-5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat. 

Dávkování:
2 šálky za den

Doporučení:
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit, pokud je chcte použít jako pomoc k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení, které napomáhá vstřebávání prospěšných výtažků z bylin.

Čaje pijte jako součást denního pitného režimu do pocitu zlepšení. 
V případě očistné kury pijte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Čaje pijte vždy odděleně s odstupem jedné hodiny.
Pokud čaje používáte pouze jako podpůrný,  povzbuzující prostředek, můžete nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. 

Pro optimální působení pijte čaje teplé a před jídlem.
Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.


Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. uchovávejte při teplotě do 25 °C.


 

Více o firmě Everest Ayurveda s.r.o.  

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: