Everest ayurveda RANJAKA 100g

Kód: EVEREST-0016
107 Kč / ks 107 Kč / 100 g
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2021

Dokonalá znalost a sběr bylin a koření je součástí každodenního života tisíců lidí žijících v horských oblastech. K výrobě himalájských čajů se používá více jak 60 druhů bylinek, které jsou nasbírány na rozlehlém himalájském pohoří. Rostliny se nejprve čistí, poté se zpracovávají různé části, jako květ, kořen, stonek či kůra, list a semena. Dále se drtí a melou na jemné části, aby se dosáhlo kvalitního a účinného výluhu bylinné směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento čaj je bohatý na železo a doplňuje tak tělu potřebné množství do krevního oběhu při chudokrevnosti. Výrazně posiluje funkci slinivky a čístí krev. Reguluje srdeční činnost, odstraňuje hučení v uších a napomáhá při detoxikaci organismu.

Příprava:
Jednu čajovou lžičku (cca 2 g) 3 – 5 minut povařte nebo zalijte 250 ml vroucí vody. Luhujte 10 minut.

Doporučená denní dávka:
2 šálky

Složení:
terminalia arjuna, valeriana officinalis, zingiber officinale, elettaria cardamomum, syzygium aromaticum, cinnamomum zeylanicum

Více o firmě Everest Ayurveda s.r.o.  

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: