ECOVER Tekutý prací prostředek na jemné prádlo Leknín a cukrový meloun 750 ml

Kód: COUNTRY-952030
90 Kč / ks 120 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Tekutý ekologický prostředek na jemné prádlo s příjemnou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prostředek šetrný k Vaší pokožce, prádlu i životnímu prostředí. Zachovává měkkost i barevnou stálost tkaniny. Při ručním praní je ohleduplný k pokožce.

Slouží k praní v pračce i k ručnímu praní. Přípravek obsahuje složky přírodního a minerálního původu a je šetrný k jemným tkaninám.
Dermatologicky testováno pro citlivou pokožku.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné.
Vyrábějí se v ekologické továrně a nejsou testované na zvířatech. Jsou vhodné pro citlivou pokožku.

Praktické víčko slouží jako odměrka.

Návod na použití: 
Přidejte do pračky podle návodu výrobce. Při ručním praní přidejte do teplé vody. Nepřidávejte přímo neředěné na Vaše prádlo.

Složení: 
5-15 %: aniontové povrchově aktivní látky. <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfém (Limonen), konzervační činidlo (2-bromo-2-nitropropan-1,3-diol). Další: voda, chlorid sodný, kyselina citronová.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: