Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový ekonomický systém je momentálně náš e-shop pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Jak si připravit zdravou snídani za méně než 5 minut

Snídaně je jedním z důležitých jídel dne, a proto byste si na ni měli vyhradit dostatek času. Sama dobře vím, že ne vždy se nám podaří udělat si čas na přípravu plnohodnotné snídaně. Ale to neznamená, že byste se měli něčím rychle odbýt na úkor vašeho zdraví. Existuje spousta snadných a rychlých receptů na zdravé snídaně, které vám pomohou udržet energii po celý den.

Jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si připravit zdravou snídani, je kaše. Nikdy není na škodu mít v zásobě několik druhů kaší, jako jsou ovesné vločky, quinoa nebo pohanka. Tyto cereálie jsou snadno stravitelné a poskytují tělu potřebné živiny a vlákninu.

 

Jeden z mých oblíbených receptů na kaši je ovocná kaše s lyofilizovaným ovocem. Lyofilizované ovoce je sušené ovocné ovoce, které si zachovává většinu svých nutričních hodnot. Pro přípravu ovocné kaše si dejte do misky ovesné vločky, lyofilizované ovoce a nasekané ořechy. Přidejte horkou vodu nebo rostlinné mléko a nechte několik minut odstát. Vaše zdravá a chutná snídaně je hotová!

Pokud máte rádi sušené ovoce a ořechy, existuje mnoho dalších způsobů, jak si připravit zdravou snídani. Můžete si například připravit smoothie s banánem, datlemi, sušenými meruňkami a mandlovým mlékem. Nebo si můžete namočit chia semínka v mandlovém mléce a přidat k nim čerstvé ovoce a ořechy.

 

A co když máte opravdu málo času? Nezoufejte! Existují i další možnosti, jako jsou proteinové tyčinky, ovocné šťávy nebo celozrnné müsli tyčinky. Tyto rychlé a snadné varianty vám poskytnou potřebnou energii, aniž byste museli strávit hodinu v kuchyni.

Jak vidíte, existuje spousta možností, jak si připravit zdravou snídani za méně než 5 minut. Můžete si vybrat mezi kaší, smoothie, chia semínky, proteinovými tyčinkami a dalšími variantami. A nezapomeňte, že lyofilizované ovoce, sušené ovoce a ořechy jsou skvělým zdrojem energie a živin. Tak si dopřejte zdravou snídani a udržujte svou energii po celý den!